وبلاگicon
.

.
 
قالب وبلاگ
محبوبیت در گوگل
جنبش وبلاگی
ما را همراهی کنید

ما در گوگل پلاس

linkdin

talateadineh

rss

لوگوهای ما
آقای روحانی! سخنان شما دل‎خانواده شهداء را خون كرد/ مگر در زمان شما فعالیتی هم می‌شد كه شهید هسته‏ای بدهیم؟!
حاج رحیم احمدی روشن پدر شهید مصطفی احمدی روشن در گفت‌وگو با رجانیوز در واكنش به سخنان شب گذشته حسن روحانی در گفت‌وگوی ویژه خبری شبكه دو گفت: یادم هست كه مصطفی بر اثر تعلیق غنی سازی كه در زمان این آقایان اتفاق افتاد مانند یك گل پژمرده شده بود، وقتی از او جریان را پرسیدم گفت كه بابا در سایت‌های هسته‌ای را بسته و مهر و موم كردند، تلویزیون‌های مدار بسته تعبیه كردند و ما جرات نمی‌كنیم از جلوی سایت‌های هسته‌ای رد شویم.

برای خواندن متن به ادامه مطلب بروید

تعطیل كردن غنی سازی مصطفی را 10 سال پیر كرد

وی با بیان اینكه روشن است كه این از بی‌تدبیری آقایان بود، ادامه داد: مصطفی در آن زمان جزو نیروهای غنی كننده اورانیوم بود، وقتی كه آقایان قبول كردند كه سایت‌های هسته‌ای بسته شود و غنی سازی تعطیل شود، این بچه گویا 10 سال پیر شد و آثار یاس و ناامیدی در چهره‌اش نمایان بود و می‌خواست از آنجا بیرون بیاید كه به زور و سفارش من ماند. از او می‌پرسیدم كه چرا با خودت این كار را می‌كنی كه می‌گفت كه ما صبح تا شب می‌رویم آنجا اما بیكاریم! هیچ كاری نمی‌توانیم بكنیم.

پدر شهید احمدی روشن این موضوع را تلخ ترین خاطره‌ خود از مصطفی عنوان كرد و افزود: وقتی غنی سازی اورانیوم شروع شد، گویا اینها بال و پر در آوردند و شهید مصطفی و چند تن از دوستانش شبانه روز برای این مردم كار كردند و خودم شاهد بودیم و این بچه‌ها قسم خوردند 10 شبانه روز پشت دستگاه‌های سانتریفیوژ بدون اینكه بخوابند كار می‌كردند و بعضی مواقع پشت دستگاه خواب‌شان می‌برد و می‌افتادند.

وی اظهار داشت: این شبانه روز فعالیت ادامه داشت تا به لطف خداوند آن غنی سازی 5/3 درصد و در ادامه 20 درصد محقق شد.

استعداد جوانان ما را كور كردند

حاج رحیم احمدی روشن با اشاره به خاطره‌ای از فرزند شهیدش گفت: وقتی از مصطفی می‌پرسیدم كه این غنی‌سازی 20 درصد به چه درد می‌خورد وقتی 5/3 درصد جوابگوی كارهاست، پاسخ داد كه ما می‌خواهیم در مقابل استكبار جهانی با دست پر صحبت كنیم، اگر آنها احساس كنند كه ما از غنی‌سازی 20 درصد عاجزیم هیچ وقت به حرف‌ ما گوش نخواهند داد.

وی با بیان اینكه امثال این آقایان استعدادهای جوانان ما را كور كردند، افزود: باید از این نیروها استفاده می‌كردند در صورتی كه آنها را خوار و زبون كردند تا آنجا كه برخی از نیروها سایت را ترك كردند.

آقایان با قبول تعلیق غنی‌سازی كلاه گشادی سرشان رفت

پدر شهید احمدی روشن تصریح كرد: آقایان یك كلاه گشادی كه سرشان رفت این بود كه تعلیق غنی سازی را قبول كردند چرا كه غربی‌ها هم متعهد شده بودند كه اورانیوم غنی نشده بگیرند و به صورت غنی شده 5/3 درصدی تحویل دهند كه حتی نیم‌ درصد اورانیوم غنی شده را هم تحویل این آقایان ندادند.

وی ادامه داد: غربی‌ها می‌خواستند كه با التماس مثلا 5 دستگاه سانتریفیوژ به ما بدهند تا جوانان ما با طرز كار این دستگاه‌ها بفهمند، كه حتی حاضر نشدند كه دو تا دستگاه بدهند تا آنجا كه آن آقای جک استراو  گفته بود كه این كار خطرناك است و ما این كارها را خودمان برای شما انجام می دهیم و به قول معروف گفت: " حسن خطرناكه! حسن؛ شما به این جور چیزها دست نزنید خطر دارد!"

اگر كشور را بدون رای هم تقدیم كنیم در هیچ موردی توانایی اداره آن را ندارند

حاج رحیم احمدی روشن با بیان اینكه اگر كشور را بدون رای مردم هم دو دستی تقدیم اینها كنیم، نمی‌توانند در هیچ موردی كشور را اداره كنند، افزود: متاسفانه در زمانی كه اختیارات داشتند، هیچ كاری نتوانستند بكنند، وقتی كه در آن زمان نتوانستند وظیفه شرعی و ملی و قانونی خود را انجام دهند حالا چطور آن زمانی كه بساطت‌شان توسط مردم ایران اسلامی به هم ریخته شد، می‌خواهند كاری كنند؟! مگر اینها فكر نمی‌كنند كه پیش مردم ایران دیگر آبرویی ندارند؟! چطور می‌توانند از مردم ایران آرا بگیرند.

دل‌پرخونی از آنها داشتم

پدر شهید احمدی روشن با تاكید بر اینكه من دل پرخونی از اینها داشتم، گفت: دلیل ناراحتی ما هم این بود كه نگذاشتند شانیت مردم ایران حفظ شود و بعد آمدند به هر آنچه كه خارجی‌ها گفتند عمل كردند.

وی با بیان اینكه آقایان نماد سازش و ذلت بودند، اظهار داشت: اینها نتوانستند در مقابل اخم و تخم استكبار جهانی به سركردگی آمریكای جهانخوار قد علم كنند ‌و در حقیقت ترسیدند.

حاج رحیم احمدی روشن افزود: آنها كه مردم ایران را ذلیل و خوار كردند حالا می‌خواهند چه كنند؟! مگر آن موقع چه گلی به سر مردم زدند كه حالا می‌خواهند بزنند؟!

كدام یك از شهدای هسته‌ای در زمان شما به شهادت رسیدند؟!

پدر شهید احمدی روشن در واكنش به اظهارات حسن روحانی كه گفته بود ما شهدای هسته‌ای در این راه دادیم، گفت: شما كجا شهید دادید؟! كدام شهدای هسته‌ای در زمان شما به شهادت رسیدند؟! اینها اصلا لیاقت این را نداشتند كه شهید بدهند.

وی با بیان اینكه آقایان برای اهداف انتخاباتی از شهدا سوء استفاده می‌كنند، اظهار داشت: بزرگ‌ آنها - كه من نمی‌خواهم از او اسمی ببرم - خانواده شهدای هسته‌ای را دعوت كرد و به نوعی می‌خواست وانمود كند كه طرفدار شهدای هسته‌ای است، آن موقع ما تو دهن آنها زدیم كه دیگر از این كارها نكنند و شهدای هسته‌ای را به نفع خود مصادره نكنند باز هم از رو نمی‌روند.

به گفته پدر شهید احمدی روشن به تعبیر رهبر معظم انقلاب در زمان دولت نهم و دهم بحث هسته‌ای راه افتاد و مردم طعم پیروزی خود و شكست و زبونی استكبار جهانی در این جبهه رو حس كردند.

هرجا چراغ سبزی از دشمن می‌بینند سوت و كف می‌زنند

وی ادامه داد: رفتار آقایان نشان می‌دهد كه هرجا چراغ سبزی از دشمن می‌بینند خوشحال می‌شوند و سوت و كف می‌زنند و هر جا اخم و تخمی می‌بینند خودشان را قایم كرده و می‌ترسند.

پدر شهید احمدی روشن با یادآوری سخنان حضرت امام مبنی بر اینكه استكبار جهانی مانند سگ هار است كه اگر در مقابلش ایستادی فرار می‌كند و اگر فرار كردی دنبالت كرده و پاچه ات را می‌گیرد، افزود: آقایان اگر به مسئولیت برسند كشور را به باد فنا می‌دهند و دو دستی تقدیم استكبار جهانی می‌كنند تا اسباب خوشحالی آنها را فراهم كنند.

 با مذاكرات‌شان همه چیز را به تعطیلی كشاندند

وی با اشاره به سخنان روحانی كه گفته بود در دوران ما تحریم نبود، تصریح كرد: سوال ما از ایشان این است كه مگر در زمان شما پیشرفت هسته‌ای اتفاق افتاد كه تحریمی هم صورت بگیرد؟! شما با مذاكرات‌تان همه چیز را به تعطیلی كشاندید.

پدر شهید احمدی روشن اظهار داشت: پیشرفت‌هایی هم كه بعدا در زمینه هسته‌ای داشتیم همه با تدبیر رهبر معظم انقلاب و تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه روزی افرادی مثل شهید احمدی روشن، شهریاری، رضایی نژاد و امثال آنها بود.

دیگر همه می‌دانند در كاخ سعدآباد چه گذشت

وی تصریح كرد: دیگر همه می‌دانند كه در کاخ سعد آباد چه گذشت و هنوز تصویر خنده‌های آقای روحانی با جك استراو وزیر خارجه وقت انگلیس در ذهن‌ها هست.

پدر شهید احمدی روشن با بیان اینكه آقای حسن روحانی از تیم هسته‌ای‌شان گفتند و از این تیم تمجید كردند، گفت: حالا خوب است آقای روحانی به این پرسش پاسخ دهند كه این تیم الان كجا هستند؟! اعضای این تیم در آمریكا و اروپا چه می‌كنند؟! اگر اینها تیم هسته‌ای داشتند چطور نتوانستند یك درصد اورانیوم غنی كنند.

آقا شاخص‌ها را مشخص كردند و ما نباید گول حرف‌های اینها را بخوریم

به گفته وی مردم ایران اسلامی باید سرنوشت كشورشان را دست كسانی بسپارند كه حداقل به خدا، ولایت و مردم ایمان داشته باشد و اخم و تخم استكبار جهانی برایش مسئله نباشد و دنبال چراغ سبز دشمنان نباشند.

پدر شهید مصطفی احمدی روشن در پایان اظهار داشت: حضرت آقا شاخص‌ها را برای ما مشخص كردند و ما نباید گول حرف‌های اینها را بخوریم. اینها ثابت كردند كه نمی‌توانند و من از اعماق قلبم به آن باور دارم كه آنها نمی‌توانند. 
طبقه بندی: تحلیل و نقد،  شهداء، 
برچسب ها: احمدی روشن وروحانی، سخنان پدر شهید، درمورد روحانی، دل خانواده شهدارا خون کرد، تعلیق هسته ای، غنی سازی، حسن روحانی وتعلیق، شهید روشن، آقای روحانی! سخنان شما دل‎خانواده شهداء را خون كرد، عطیل كردن غنی سازی مصطفی را 10 سال پیر كرد، آقایان با قبول تعلیق غنی‌سازی كلاه گشادی سرشان رفت، دل‌پرخونی از آنها داشتم، كدام یك از شهدای هسته‌ای در زمان شما به شهادت رسیدند؟!، كاخ سعدآباد، تیم هسته ای در آمریکا، مذاکرات با آمریکایی، ایران با آمریکا مذاکره، رحیم احمدی روشن، چراغ سبز دشمن، مصطفی روشن، احمدی، استعداد جوانان، استکبار جهانی،  
دنبالک ها: رجانیوز،  
[ یکشنبه 2 تیر 1392 ] [ 02:02 ب.ظ ] [ voi ]
لبیک یاامام


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
لوگوی دوستان

جنبش letter4u

کبوتران زمینی

عمارنامه

مهدی بیا

طلبه سایبری

پرواز جوان

طلعت آدینه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic